Yrkeslärare


Zakaria Awad

Bygg och anläggning, Husbyggnad, Trä |Zakaria.awad@edu.distra.se

Daniel Bennet

bygg och anläggning, Måleri |Daniel.bennet@edu.distra.se

Andreas Deimert

Bygg och anläggning, Husbyggnad, trä |andreas.deimert@edu.distra.se

Niclas Bolling

Bygg och anläggning, Måleri |niclas.bolling@edu.distra.se

Jonas Näslund

Bygg och anläggning, husbyggnad |jonas.naslund@edu.distra.se

Aleksandra Marinkov

Handel och engelska|aleksandra.marinkov@edu.distra.se

Jennilie Rosenquist

Handel|Jennilie.rosenquist@edu.distra.se

Lina Westman

Handel|Lina.westman@edu.distra.se

Monica Eldh

APL-samordnare|monica.eldh@edu.distra.se

 

Teorilärare


Anna Jensen

Svenska som andraspråk, Engelska |anna.jensen@edu.distra.se

Cecilia Göthe

Svenska, engelska |cecilia.gothe@edu.distra.se

Helena Wallin

idrott, geografi, samhällskunskap |HELENA.WALLIN@edu.distra.se

Carl Myrenblom

matematik, naturkunskap |carl.myrenblom@edu.distra.se

Tomas Björnberg

Engelska |Tomas.bjornberg@edu.distra.se

Isabelle Alwall

Svenska |isabelle.alwall@edu.distra.se

Rahel Ogbazghi

Historia, religion, samhällskunskap |Rahel.ogbazghi@edu.distra.se

Ali Kanni

Svenska|ali.kanni@edu.distra.se

Cecilia Stafström

Matematik|cecilia.stafstrom@edu.distra.se